banner isbank

TROYA YILDIRIM SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir.
Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.

TC Kimlik No Giriniz
   

Toplam Kayıt: 101
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
ÇİĞDEM ONUR MERSİN 1863
(WFM)SUDE HEREKLİOĞLU İSTANBUL 1111 1871
ANIL ALABAŞ ÇANAKKALE 1610
METEHAN BERBER MUĞLA 1504
BURAK ALP MUTLU BURSA 1428
EKREM İZİ GAZİANTEP 1590 1682
(CM)NECMETTİN KORKMAZ BURSA 2116
GALİP EMRE ÇOLAK İSTANBUL 0 0
BERK YAMAN ÇOLAK İSTANBUL 1070 1372
KAYRA KAMER MERSİN 2217
ŞİAR ALGÜNERHAN MANİSA 1814 1883
UĞUR UYSAL ÇANAKKALE 1826
EGE DEMİR DENİZLİ 1311 1472
YUNUS EMRE ERDOĞAN DENİZLİ 1916 1950
MEHMET EMRE İLKİMEN DENİZLİ 1920 1974
OZAN KAYMAK DENİZLİ 1696 1815
AKIN ÖZSAKALLIOĞLU BOLU 2067 1997
OKAN ÖZSAKALLIOĞLU BOLU 2324 2175
ALİHAN DEMİRBAĞ İZMİR 2999 2138
MUSTAFA MAMMADOV DENİZLİ 2010
BARAN BÜYÜKBOZKOYUN ÇANAKKALE 1718
HİDAYET MEHMET GÜRBÜZ ÇANAKKALE 1144
LİYA GÖZE İSTANBUL 1252
UMUT ERDİNÇ ERDEL ÇANAKKALE 1457
DENİZ SOYER İSTANBUL 1429
EGE ÇELİK KARAMAN 1892
METİN ÇAKIROĞLU MANİSA 2036
BUSE NAZ KOÇYİĞİT BİTLİS 1700 1898
MUSTAFA ZORBEY ŞENYÜZ YALOVA 1844 1950
(FM)VOLKAN SEVGİ İSTANBUL 2359 2296
KUTAY ÖZKURT BURSA . 1847
ÇINAR ŞEKER İZMİR 1521
TEKİN ALP ERDOĞAN İZMİR 1823
BERKER ÖZOĞLU İZMİR 1911
HASAN KÖSE BALIKESİR 1598
(IM) TURHAN YILMAZ İSTANBUL 2199 2193
ARDA TAŞKIN MANİSA 1756 1847
KAAN KEÇECİ İZMİR 1230 1489
EFE KURT ÇANAKKALE 1071
TUNA KURT ÇANAKKALE 1105
YUSUF DİYAR YOKUŞ BURSA 1783 1837
ATAKAN BAŞDAR BURSA 1510
ERDOĞAN ACAR DENİZLİ 1416 1619
MERT CAN SEVİĞ İZMİR 1656
NİL ÖZTÜRK ÇANAKKALE 1545
CANBERK GİRAY DÜZCE 1505 1673
ÇAĞRICAN SUBAŞI DÜZCE 1922 2014
ATA TÜRKMEN ANKARA 1100 1464
CEVDET ACAR MUĞLA 1459
MESUT TANER BALCI ÇANAKKALE 1509
ASKAR RZAYEV BURSA 2169 2134
SÜLEYMAN BURAK YÖNDEM ESKİŞEHİR 1438
TUNA ADATEPE TEKİRDAĞ 1482
SALİH ERDOĞMUŞ ÇANAKKALE 1044 1402
MUSTAFA YİĞİT ERKE ÇANAKKALE 1567 1677
İBRAHİM BİLİR DENİZLİ 1521
KUZEY VARDAR İZMİR 1260 1417
MUSTAFA SEMERCİ İZMİR 1697 1866
EGE YİĞİT ÇELİK TEKİRDAĞ 1625
UĞUR GECE BURSA 1610 1825
EMRE ERDAL ANKARA 1813 1823
MUSTAFA FIRAT KEÇİLİ ÇANAKKALE 1655 1741
MELİSA ATAER İSTANBUL 1344
FERHAN DAĞ KOCAELİ 1982
DORUK GAZİBEY İZMİR 1251 1489
SERHAT AKKUŞ ÇANAKKALE 1359 1517
ERTUĞRUL EFE CANKURT BALIKESİR 1030
UMUT ERDEM GÜNDÜZ İZMİR 2223 2179
AHMET DÖNMEZ İSTANBUL 1555 1802
CAN ŞAR SAMSUN 2003 1986
ESAT DENİZ ÜNSALAN İSTANBUL 1348 1468
ERSİN ORAK KOCAELİ 1872 1998
GEDİZ AVŞAR İZMİR 1428 1574
ARDA SÖZAT DÜZCE 1468 1701
MEHMET GÖRKEM KELEMCİ DÜZCE 1560 1713
EFE CAN PEK SAKARYA 1577 1753
BORA SAYAR İZMİR 1424 1597
GÖRKEM ÇANAKÇILI ÇANAKKALE 0 0
GÖKÇE MERT GÜLER ÇANAKKALE 1495
TUĞRA BERK YILMAZ ÇANAKKALE 1392
YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ ÇANAKKALE 1526
HASAN HÜSEYİN KAPUSUZ DENİZLİ 1616
BÜLENT HOŞER İZMİR 1650
EMRE KOCAKAPLAN İSTANBUL 1898 1937
ELNUR ALIYEV ÇANAKKALE 2147 2139
SELİN NESANIR HATAY 1552 1699
ATEŞ ATABEY AYHAN TEKİRDAĞ 1378 1605
SERDAR MURAT YILDIZ ANKARA 1201 1554
ARHAN EFE BİLGİÇ DİYARBAKIR 1382
ATİLLA AKSOY ÇANAKKALE 1879
MEHMET AŞKIN TAŞAN ÇANAKKALE 1859 2010
YANKI TAŞPINAR MANİSA 2012
MUHAMMED DOĞAN BOLU 1151
FAZIL KANZA BOLU 1590
ONURALP DİNÇER BOLU 1487
ADA GENLİK ÇANAKKALE 1689
TEMEL BAŞOL BURSA 1310
OKAN ÖZDEMİR BURSA 1449
HALİL EMİRHAN CAMKURT ANKARA 1253
KUZEY BAYINDIR KARAMAN 1721
BURAK GÜMÜŞER ÇANAKKALE 1248